fbpx
Print Friendly, PDF & Email

Jesteśmy kompleksowym dostawcą kabli, przewodów oraz osprzętu kablowego dla rozwiązań standardowych, jak również przygotowanych na indywidualne zamówienia Klientów. Naszą misją jest dostarczanie wyrobów i świadczenie usług wysokiej jakości związanych z dodatkową identyfikacją kabli i przewodów, zgodnych z ich wymaganiami i oczekiwaniami w oparciu o najlepsze technologie.

Produkowane przez nas produkty odporne są na:
przyjazne środowisku czynniki chemiczne
czynniki atmosferyczne
działanie temperatur
promieniowanie
HELUKABEL w Polsce
siedziba
Swoją działalność rozpoczęliśmy jako kilkuosobowy oddział niemieckiego koncernu w 1999 roku. Bogata oferta kabli i przewodów obejmuje m.in. kable sterownicze, do przesyłu danych, przewody bezhalogenowe, kable światłowodowe i do transmisji danychkable telekomunikacyjnepłaskie, energetycznegumowe czy spiralne. Znaczącym uzupełnieniem do szerokiego programu kabli i przewodów jest osprzęt kablowy zgodny z najnowszymi wytycznymi i normami. Oferujemy podstawowe i zaawansowane technicznie produkty, wykorzystywane w elektrotechnice.
Od 2010 r. częścią oferty HELUKABEL stała się marka KABELMAT. Produkty marki KABELMAT®, to kompletna oferta handlowa systemów przewijania, pomiaru, przechowywania i konfekcjonowania kabli i przewodów, a także doradztwo techniczne. Budowa i jakość produktów wynika z wielu lat doświadczeń w sektorze magazynowania i logistyki produkcji.
siedziba
siedziba
Od 15 września 2019 roku do grupy Helukabel dołączyła firma Eltron-Kabel Sp. z o.o. Firma Eltron-Kabel Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji kabli i przewodów elektrycznych do przemysłowych zastosowań. Zapewnia dostawy przewodów gołych i izolowanych najwyższej jakości. W jej ofercie znajdują się połączenia elastyczne z miedzi gołej, cynowanej, srebrzonej i niklowanej. Dzięki fuzji z Eltron-Kabel Sp. z o.o. firma poszerzyła oferowany asortyment o kable specjalne, by móc w jeszcze większym stopniu odpowiadać na różnorodne potrzeby klientów. Nowa oferta uwzględnia m.in. kable kompensacyjne, nieizolowane przewody miedziane o bardzo wysokiej giętkości oraz przewody ciepłoodporne.
HELUKABEL na świecie
mapa Zapraszamy do zapoznania się z listą oddziałów HELUKABEL na świecie. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Nasza historia
historia