fbpx

HELUKABEL Polska Sp. z o.o.

Krze Duże 2
96-325 Radziejowice

NIP: 1181578280
Regon: 017168692
KRS: 0000134996

46 858 01 00
46 858 01 17
biuro@helukabel.pl
www.helukabel.pl

Zarząd
Leszek Wojtalik - Członek Zarządu
Adam Lipiński - Członek Zarządu

Dział Obsługi Klienta
46 858 03 81

Dział Osprzęt Kablowy
osprzet@helukabel.pl

Dział Marketingu
46 858 01 33
46 858 03 85

Dział Księgowości
46 858 01 09

Formularze kontaktowe

Formularz zapytania kontaktowego

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Helukabel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krze Duże 15, 96-325 Radziejowice. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Formularz zamówienia materiałów marketingowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Helukabel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krze Duże 15, 96-325 Radziejowice. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Rodzaj katalogu:
Rodzaj materiału marketingowego:

Sprzedaż i obsługa zamówień

Najedź myszką na swój region, aby wyświetlić
dane kontaktowe wybranego oddziału.

X

HELUKABEL Polska
Region CENTRUM

Krze Duże 2,
96-325 Radziejowice
tel. 46 858 01 04, 46 858 01 07
fax. 46 858 01 17


Dyrektor Sprzedaży Regionalnej
Rafał Pytkowski
+48 693 449 039
pytkowski@helukabel.pl

Plan dojazdu: otwórz w Google Maps »

X

HELUKABEL Polska
Region PÓŁNOC


Dyrektor Sprzedaży Regionalnej
Ryszard Witkowski
+48 609 100 159
witkowski@helukabel.pl


Biuro regionalne w Poznaniu
S11 Park Technologiczny
ul. Pasjonatów 15, 62-070 Zakrzewo
tel. 61 868 95 91, 61 868 51 32
fax. 46 858 01 18

Plan dojazdu: otwórz w Google Maps »


Biuro regionalne w Gdyni
ul. Hutnicza 3, budynek B1,81-212 Gdynia
tel. 58 733 01 45, 58 733 01 38
fax. 46 858 01 18

Plan dojazdu: otwórz w Google Maps »

Przedstawiciele handlowi
Biuro regionalne w Poznaniu

Krzysztof Jakubiak
+48 693 449 038
jakubiak@helukabel.pl

Małgorzata Dratwińska
+48 885 200 064
dratwinska@helukabel.pl

Daniel Grabski
+48 664 949 938
grabski@helukabel.pl


Przedstawiciele handlowi
Biuro regionalne w Gdyni

Andrzej Koralewski
+48 603 060 458
koralewski@helukabel.pl

Patryk Knopa
+48 885 200 086
knopa@helukabel.pl


Dział Obsługi Klienta

OFERTY
Hubert Burchart
+48 46 858 01 78
+48 885 200 071
burchart@helukabel.pl

Adrianna Błaszczyk
+48 46 858 03 81
+48 664 949 893
adrianna.blaszczyk@helukabel.pl

Kinga Borowska
+48 46 858 03 86
+48 885 200 079
borowska@helukabel.pl


ZAMÓWIENIA
Marlena Głowacka
+48 46 858 01 63
+48 885 200 114
glowacka@helukabel.pl

Aleksandra Kowalska
+48 46 858 03 84
+48 885 200 075
aleksandra.kowalska@helukabel.pl

X

HELUKABEL Polska
Region POŁUDNIE


Dyrektor Sprzedaży Regionalnej
Grzegorz Kalman
+48 605 887 903
kalman@helukabel.pl


Biuro regionalne we Wrocławiu
ul. Siostrzana 4/1, 53-029 Wrocław
tel. 71 348 33 03, 71 348 36 05
fax. 46 858 01 18

Plan dojazdu: otwórz w Google Maps »


Biuro regionalne w Jaworznie
ul. Rozwojowa 14, 43-600 Jaworzno
tel. 32 783 69 37, 32 783 69 38
fax. 46 858 01 18

Plan dojazdu: otwórz w Google Maps »

Przedstawiciele handlowi
Biuro regionalne we Wrocławiu

Adrian Kalman
+48 697 818 381
akalman@helukabel.pl

Jacek Rudnicki
+48 663 766 705
rudnicki@helukabel.pl


Przedstawiciele handlowi
Biuro regionalne w Jaworznie

Karol Płaza
+48 693 449 037
plaza@helukabel.pl

Tomasz Bartków
+48 885 200 028
bartkow@helukabel.pl

Marcin Ratajczak
+48 664 949 939
ratajczak@helukabel.pl

Łukasz Wolner
+48 663 202 150
wolner@helukabel.pl


Dział Obsługi Klienta


OFERTY
Marzena Skrzeczyńska
+48 46 858 01 79
+48 885 200 073
skrzeczynska@helukabel.pl

Piotr Kuźma
+48 46 858 01 07
+48 885 200 076
kuzma@helukabel.pl

Damian Zabłocki
+48 46 858 03 80
+48 885 200 068
zablocki@helukabel.pl

ZAMÓWIENIA
Agata Lasota
+48 46 858 01 67
+48 885 200 117
agata.lasota@helukabel.pl

Aleksandra Kowalska
+48 46 858 03 84
+48 885 200 075
aleksandra.kowalska@helukabel.pl

Jeśli szukasz najwyższej jakości kabli do swojego projektu, przemysłu, budownictwa - zapraszamy do kontaktu z dedykowanymi przedstawicielami w Twoim regionie.