fbpx

ZABEZPIECZENIE ŁAŃCUCHA DOSTAW

Print Friendly, PDF & Email

Drodzy Klienci,

Uprzejmie informujemy, że pomimo obecnie panującej sytuacji – pracujemy bez zmian.

Nasze fabryki oraz fabryki kooperujące działają normalnie i realizują wszystkie zamówienia terminowo, natomiast występuje wydłużony czas dostaw z powodu problemów natury transportowej – wzmożone kontrole graniczne, dłuższy czas realizacji dostaw międzynarodowych.

W związku z tym prosimy o składanie zamówień z wyprzedzeniem około tygodniowym w stosunku do planowanych wcześniej terminów, jeżeli towar ma pochodzić spoza naszego magazynu.

Jednocześnie informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości dostaw zwiększyliśmy nasze stany magazynowe, pozostajemy również w stałym kontakcie z naszymi dostawcami oraz firmami transportowymi celem monitorowania dostaw do naszej siedziby.

Pragniemy zauważyć, iż sytuacja jest dynamiczna i może się zmienić w każdej chwili, o czym oczywiście natychmiast poinformujemy.

Od momentu ogłoszenia zagrożenia epidemicznego w Polsce podjęliśmy wiele dodatkowych kroków, które mają zapewnić bezpieczeństwo naszym pracownikom, klientom i kontrahentom. Zachęcamy do korzystania z obsługi telefonicznej oraz naszego sklepu internetowego.

KONTAKT

Z pozdrowieniami,

HELUKABEL Polska


Aktualności