fbpx

Firma

Helukabel Polska Sp. z o. o., największy oddział niemieckiego koncernu, zajmuje się produkcją, dystrybucją kabli, przewodów i osprzętu kablowego do wszystkich branż i zastosowań.

Wizja i wartości organizacji

Helukabel jest zorientowany na satysfakcję i zaufanie klienta. Dlatego, spółka dba o odpowiednie zarządzanie przedsiębiorstwem (potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2015). Ponadto, koncern przykłada wielką wagę do utrzymania wysokiej jakości produktów, jak i samej produkcji. W dobie wielkiej troski o środowisko,  Helukabel pamięta także o środowisku, z tego powodu część fabryk jest zasilana z ekologicznie otrzymywanej energii.

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie Klientom wyrobów i usług elektrotechnicznych najwyższej jakości, zgodnych z ich wymaganiami w oparciu o najlepsze technologie. Helukabel poprzez akwizycje i zwiększanie portfolio stara się poszerzyć możliwości kompleksowej obsługi naszych odbiorców.
Dzięki pasji zespołu i skupieniu na potrzebach klientów oraz w wyniku ciągłego doskonalenia procesu przygotowania produktu a także jego dystrybucji, Helukabel stał się jednym z najszybszych dostawców kabli w Polsce.

Nasz zespół

Zespół doświadczonych inżynierów i specjalistów stanowi podstawę szybkiej i fachowej obsługi klientów. Wszystkich nas łączy pasja, chęć rozwoju, oraz skupienie się na Kliencie.

Jeśli szukasz najwyższej jakości kabli do swojego projektu, przemysłu, budownictwa - zapraszamy do kontaktu z dedykowanymi przedstawicielami w Twoim regionie.