fbpx
Zamówienia złożone do godz. 17:00
są realizowane tego samego dnia

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

Print Friendly, PDF & Email

„ZAKRĘCENI NA ZIELONO”

 

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Zakręceni na zielono” został rozstrzygnięty! Razem ze zgłoszeniami otrzymaliśmy od Was blisko 50 prac konkursowych. Wszystkie możecie obejrzeć w galerii poniżej.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką OZE – odnawialnych źródeł energii. Chcieliśmy w ten sposób zwrócić ich uwagę na rolę zielonej energii w naszym codziennym życiu, a także jej istotny wpływ na naszą przyszłość i przyszłość kolejnych pokoleń.

Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Po długich naradach jury konkursowe wybrało po trzy zwycięskie prace w każdej kategorii wiekowej. Dla przypomnienia prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych – pierwsza dla dzieci do lat 8, a druga dla uczestników – od 9 do 13 lat.

Oto lista zwycięzców, wraz z nagrodzonymi pracami:

Kategoria do lat 8

I. Miejsce – Inga, lat 7

II. Miejsce – Natalia, lat 8

III. Miejsce – Zofia, lat 6

Jury przyznało w tej kategorii również dwa wyróżnienia za ogromną kreatywność dla: Piotra oraz Wojciecha.

Wojciech, lat 7Piotr, lat 8

 

 

Kategoria od 9 do 13 lat

I. Miejsce – Gabriella, lat 10

II. Miejsce – Piotr, lat 10

III. Miejsce – Emilia, lat 12

Wyróżnienia za ogromną kreatywność otrzymują w tej kategorii: Maciej oraz Maja.

Maciej, lat 9Maja, lat 12

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych przyszłych konkursach. ?

Tak jak wspominaliśmy w regulaminie konkursowym poza głównymi nagrodami – wszyscy uczestnicy otrzymają od nas drobny upominek – niespodziankę!  ?Aktualności