fbpx

Konkurs fotograficzny

Print Friendly, PDF & Email

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM
„WAKACJE Z HELUKABEL”

Fotografia to Twoje hobby? Uwielbiasz patrzeć na świat przez obiektyw aparatu? Budzisz się każdego ranka z pomysłami na kolejne ujęcia? A może po prostu chciałbyś zatrzymać niektóre chwile na dłużej, by później wrócić do nich wspomnieniami? Jeśli na chociaż jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco – ten konkurs na pewno jest dla Ciebie!
Zasady konkursu są bardzo proste. Aby wziąć w nim udział wystarczy przesłać do nas zdjęcie z wakacji na którym będzie znajdował się jakikolwiek gadżet firmowy z widocznym logo HELUKABEL. Warunkiem koniecznym jest czytelne, dobrze widoczne logo HELUKABEL na zdjęciu.
W obiektywie może zostać uwieczniony wyjazd w góry, nad morze, jak również wizyta w pobliskim parku czy zabawa w ogródku działkowym. Nie musi być to zdjęcie obiektów typowo turystycznych. Ważne, aby na zdjęciu nie znajdowały się twarze osób ani ich sylwetki, umożliwiające identyfikacje tych osób. Szczegółowe wytyczne dotyczące zdjęć znajdują się w regulaminie konkursu.
Konkurs trwa od 21.07.2020 r. do 31.08.2020 r. Zdjęcia z wakacji wraz z formularzem zgłoszeniowym prosimy przesyłać na adres: marketing@helukabel.pl.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 02.09.2020 r. Na czterech zwycięzców czekają wspaniałe nagrody – karty podarunkowe DECATHLON o wartości 400 zł.
Przed zgłoszeniem się do konkursu prosimy o zapoznanie się z jego regulaminem.

Zapraszamy do udziału wszystkich pasjonatów fotografii!

Regulamin Konkursu – Wakacje z HELUKABEL
Formularz zgłoszeniowy – Wakacje z HELUKABEL

Nasi PartnerzySklep partnerski