fbpx
Zamówienia złożone do godz. 16:00
są realizowane tego samego dnia

HELUKABEL Polska wspiera Akcję Charytatywną „Mądre Wychowanie”

„Zawsze bądź szlachetny.
   Bądź do pomocy gotowy.“
Johann Wolfgang Goethe


Wokół nas jest wiele rodzin i dzieci, które potrzebują wsparcia i pomocy – odkrywamy w sobie radość dzielenia się… Bo to naprawdę wielka wartość! Naszym celem jest wsparcie rodzin, dlatego firma HELUKABEL Polska zaangażowała się Akcję Charytatywną „Mądre Wychowanie”, organizowaną przez Stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw „Wiskitki.org.”

Stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw to organizacja pozarządowa, powstała z potrzeby serca grona przyjaciół mieszkających w Gminie Wiskitki. Wszystkie podjęte działania wynikają z dostrzegania problemu rodziców, którzy z różnych powodów nie potrafią zapewnić swoim dzieciom odpowiedniego wychowania i czerpania radości z życia aby zapewnić szczęśliwe dzieciństwo.

 

Wspieraj Mądre Wychowanie w Rodzinie!

Celem Akcji jest stworzenie miejsca, w którym rodziny otrzymają wsparcie w wychowaniu dzieci, rozwiązywaniu konfliktów w rodzinie, wzmocnieniu ich poczucia własnej wartości.

W Polsce w 2015 r. wsparcia w wychowaniu potrzebowało ponad 40 tys. rodzin. Odebranych rodzinom było ponad 70 000 dzieci w Polsce. Co trzecie z tych dzieci zostało odebrane ze względu na brak właściwego wychowania. Teraz możesz to zmienić.

Twój 1% pomoże osiągnąć cel i stworzyć wymarzone miejsce dla dzieci i rodzin potrzebujących pomocy. Zachęcamy i apelujemy o wsparcie tego szczytnego celu.

Dowiedz się więcej o projekcie „Mądre Wychowanie” »