fbpx
Zamówienia złożone do godz. 17:00
są realizowane tego samego dnia

Wspieramy

Print Friendly, PDF & Email

Firma HELUKABEL Polska nie tylko koncentruje się na podstawowej działalności, jaką jest produkcja, sprzedaż, czy doradztwo techniczne, uczestniczy także w działaniach promujących sport.

Wspieramy działalność Fundacji „Pomóżmy Wypłynąć”

HELUKABEL Polska żegluje – to wie większość naszych Klientów, znając sukcesy Helukabel Sailing Team. Ale nie tylko żeglujemy – pomagamy również żeglować innym!

Wspieramy działalność Fundacji „Pomóżmy Wypłynąć”, której szefem jest kapitan jednego z jachtów Helukabel Sailing team – Wiesław Skotnicki. Regularnie zabiera on dzieci z domów dziecka innych tego typu placówek na otwarte morze, być dać im odrobine szczęścia i pokazać tę radośniejszą stronę świata.

Więcej informacji »

Wspieramy akcję charytatywną Mądre Wychowanie

Wokół nas jest wiele rodzin i dzieci, które potrzebują wsparcia i pomocy – odkrywamy w sobie radość dzielenia się…
Bo to naprawdę wielka wartość! Naszym celem jest wsparcie rodzin dlatego firma HELUKBEL Polska zaangażowała się Akcję Charytatywną Mądre Wychowanie organizowaną przez Stowarzyszenie „Kuźnia Inicjatyw Wiskitki.org.

Stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw to organizacja pozarządowa, powstała z potrzeby serca grona przyjaciół mieszkających w Gminie Wiskitki. Wszystkie podjęte działania wynikają z dostrzegania problemu rodziców, którzy z różnych powodów nie potrafią zapewnić swoim dzieciom odpowiedniego wychowania i czerpania radości z życia aby zapewnić szczęśliwe dzieciństwo.

Więcej informacji »

Program Edukacyjny dla Szkół Zawodowych i Technicznych

Młodzi ludzie, uczniowie szkół zawodowych i technicznych, to przyszli projektanci, automatycy, inżynierowie…

Mając świadomość, jak istotna jest dla nich wiedza teoretyczna oraz praktyka, uruchomiliśmy program wsparcia obejmujący zarówno materiały jak tablice z próbkami produktów, poradnik techniczny, katalogi produktów, artykuły techniczne ale także spotkania naszych pracowników z uczniami, podczas, których powiemy i pokażemy jak zbudowane są różne przewody oraz w jakich aplikacjach możemy je zastosować.

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Żyrardowie

Ośrodek służy dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej umysłowo z terenu województwa mazowieckiego i dawnego województwa skierniewickiego.

Nauczaniem, wychowaniem i opieką objęci są uczniowie i wychowankowie, którzy ze względu na złożoność wad rozwojowych nie mogą sprostać wymaganiom szkoły masowej. Pod kierunkiem nauczycieli i wychowawców opanowują nie tylko tajniki wiedzy i umiejętności edukacyjne, ale także zdobywają zawód, aby radzić sobie w dorosłym życiu nie być ciężarem dla rodziny i społeczeństwa.

Więcej informacji »

BALTIC SINGLE&DOUBLE HANDED POLONEZ CUP RACE

Od lat naszą pozazawodową pasją jest żeglarstwo. Nasi pracownicy startują w wielu Regatach i z roku na rok odnoszą coraz większe sukcesy.

W tym roku dodatkowo zaangażowaliśmy nasze działania będąc PARTNEREM BALTIC SINGLE&DOUBLE HANDED POLONEZ CUP RACE, sponsorujemy m.in. śniadanie dla żeglarzy przed rozpoczęciem regat.

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Karczmiskach

Od wielu lat dzięki wytrwałości, oddaniu i cierpliwości Młodych Sportowców a także ich Opiekunów udało się osiągnąć imponujące wyniki. Gratulujemy!

Mamy nadzieję, że przekazane stroje sportowe przyczynią się do jeszcze większego zaangażowania a przede wszystkim zadowolenia Dzieci i Młodzieży. Jesteśmy wiernymi kibicami drużyny!

Edukacja Morska Młodzieży

Kontynuując naszą żeglarską przygodę, w tym roku zaangażowaliśmy się w inicjatywę promującą edukację morską młodzieży. Inicjatorem całej akcji jest fundacja Karola Olgierda Borchardta, która zorganizowała rejs  szkoleniowo-stażowy dla młodzieży.

Uczestnikami rejsu będą uczniowie jednego z gimnazjum spod Białegostoku. Ta cenna inicjatywa, o ogromnym walorze wychowawczym pozwali  dzieciom przeżyć niezwykłą przygodę pod żaglami. Jest to także wyjątkowa okazja by poznać morski świat i zasmakować żeglarstwa jednocześnie zwiedzając najciekawsze zakątki Europy i Afryki.

Więcej informacji »