fbpx

Szczerość, Otwartość, Odpowiedzialność


Twoja Kariera w HELUKABEL Polska

Kim jesteśmy?

HELUKABEL Polska jest oddziałem niemieckiej firmy z ponad 40-letnią tradycją, zarządzanym autonomicznie - przez Polaków. Firma HELUKABEL jest wiodącym, międzynarodowym producentem kabli, przewodów i osprzętu kablowego, posiadającym swe odziały w kilkudziesięciu krajach świata.

Od roku 2006 HELUKABEL Polska dołączyła do prestiżowego grona GAZEL BIZNESU, skupiającego najprężniej działające przedsiębiorstwa na polskim rynku.

Jakie wartości wyznajemy jako pracodawca?

Rzetelność i uczciwość
To dla nas obsolutne fundamenty. Wewnętrzny dział kadr zawsze dba o regularne wynagrodzenia oraz pełną dokumentację Twojej pracy. Tu nie pozostawiamy pola na kompromisy, wyznając zasadę niemieckiej soldności także jako pracodawca.

Otwartość i precyzja w komunikacji
Nasi menedżerowie są regularnie szkoleni w tym zakresie. Nikt nie będzie w relacjach z Tobą owijać w bawełnę - zawsze będziesz wiedzieć, jakie są Twoje obowiązki, jakie są nasze oczekiwania, za co otrzymasz nagrodę. I tego samego oczekujemy od Ciebie.

Odpowiedzialność
Jako firma bierzemy za Ciebie - jako naszego pracownika - odpowiedzialność, jak ojcowie za swoje dzieci. Ale oczekujemy, że nasze dzieci w zamian będa równie odpowiedzialne!

Marchewka zamiast kija
Każdy z nas wie, że motywacja jest dużo lepszym pomocnikiem zarządzania niż strach. Dlatego już na starcie otrzymasz od nas ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną, możesz również liczyć na dofinansowanie do zajęć sportowych i przede wszystkim - atmosferę w pracy, do której będziesz codziennie przychodzić z przyjemnością!

Brak ofert dla Ciebie? I tak na Ciebie czekamy!


Aktualne oferty pracy znajdziesz na górze strony.

Jeśli wśród nich nie widzisz pasującej do Twoich umiejętności, wyślij nam swoje CV korzystając z poniższego formularza. Trafi bezpośrednio do działu HR, a tam dziewczyny potrafią prawdziwe cuda!

Zawsze siegamy do naszej bazy, zanim ogłosimy rekrutację na zewnątrz.

Nie zwlekaj - wypełnij już teraz:

Załącz swoje CV:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Helukabel Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krze Duże 2, 96-325 Radziejowice, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego rejestru Sądowego pod numerem KRS 134996, NIP: 118-15-78-280, REGON: 017168692
  2. Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się skontaktować drogą elektroniczną: iod@helukabel.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji prowadzanych przez Helukabel Polska Sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.
  4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych.
  6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji;
  7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych.
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego- Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przystąpienia do rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowy, Administrator nie uwzględni Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.
  10. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych i nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją.

Klikając w przycisk „Wyślij aplikację” zgadzasz się na przetwarzanie przez Helukabel Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krze Duże 2, 96-325 Radziejowice, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji.